Наші досягнення

2017 рік - участь у міському етапі конкурсу "Кращий освітянський блог"

І місце у номінації " Кращий блог з проблем освіти для сталого розвитку"

2017 рік - участь у міському конкурсі "Осінній натюрморт"

2017 рік - участь у обласному конкурсі "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"

І місце - творча група педагогів КДНЗ "Казка" зайняла у міському етапі конкурсу в номінації "Криниця духовності"

2017 рік - участь у Всеукраїнському конкурсі "Джерело батьківських знань"

У міському етапі конкурсу завідувач Трифонова О.В. та вихователь - методист Кирилова О.В. отримали І місце. на конкурсі була представлена система роботи з батьками вихованців  в сенсорній кімнаті.

2017 рік - участь у регіональному  новорічно різдвяному конкурсі "Відкрийте серце новорічним дивам"

У номінації "Підприємства та організації різних форм власності" за оформлення музичного залу до новорічно-різдвяних ранків заклад отримав приз глядацьких симпатій.

2016 рік - участь у обласному етапі конкурсу "Кращий освітянський блог"

Трифонова О.В. - ІІ місце у номінації "Блог керівника навчального закладу".

Кирилова О.В. - ІІІ місце у номінації "Блог методичного об'єднання".

2016 рік - участь у міському етапі конкурсу "Кращий освітянський блог"

Трифонова О.В. - І місце у номінації "Блог керівника навчального закладу".

Кирилова О.В. - І місце у номінації "Блог методичного об'єднання".

Ваніфатьєва В.В. - І місце у номінації "Блог вчителя-логопеда".

2016 рік - участь у міському конкурсі "Кращий методичний кабінет"

Методичний кабінет закладу отримав ІІІ місце.

2016 рік - участь у міському етапі обласного конкурсу "Кращий музичний керівник"

Трифонова Ольга Вікторівна зайняла почесне ІІІ місце. Членам жюрі було представлене заняття "Подорож чарівної нотки" в логопедичній групі.

2015 рік - участь в обласній виставці-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015». Педагогами було представлено методичні посібники «Использование технологии наглядного моделирования для формирования речевой и познавательной активности у детей старшего дошкольного возраста с ОНР в условиях современных требований к организации коррекционно-развивающей работы», «Використання нетрадиційних засобів здоров’язбереження в дошкільному закладі», «Розвиток мовленнєвої творчості в процесі роботи над казкою», «Виховання креативної особистості через розвиток її творчих здібностей», «Використання технології наочного моделювання для формування мовленнєвої активності у дітей старшого дошкільного віку з ОНР в умовах сучасних вимог до організації корекційно-розвиваючої роботи»

В 2011 році вихователі приймали участь в обласній виставці "Педагогічні здобутки освітян - 2011". Було представлено 4 методичні посібники: «В мире маленьких слов» - данное пособие поможет справиться с ними, научить правильно употреблять предлоги в речи; «Обстеження граматичної будови у дошкільників та молодших школярів із загальним недорозвиненням мови» - малюнковий матеріал дозволить провести обстеження граматичної будови мовлення дошкільників та молодших школярів з загальним недорозвиненням мовлення; «Дидактический материал для развития лексико-грамматических категорий у детей 5-7 лет. Сад-огород» - данный дидактический материал содержит комплекс упражнений, направленных на развитие лексико-грамматического строя у детей, а также развитию связной речи; «Казкові ігри для розвитку творчих здібностей дітей» - в посібнику представлені дидактичні ігри за мотивами народних казок. Головна мета – розвиток творчих здібностей у дітей. Два посібника було відзначено дипломами ДОІППО.

В 2010 році приймали участь у проведенні регіонального семінару «Розвиток культури – важлива складова особистісного зростання дошкільників».

На базі закладу пройшов показ театралізованої вистави «Муха - цокотуха» за участю дітей старшої групи, та виставка різних видів театру, які використовуються в нашому садку.

В 2008 році вихователі приймали участь в регіональному семінарі "Щоб у радості зростати лиха слід не допускати".

Педагогами закладу був представлений лот «Дитина і побут», в якому було розкрито роботу з батьками щодо створення безпечної домівки для маленьких дослідників-дошкільнят.

В 2008 році приймали участь в обласній ярмарці  «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2008»Для уваги колег було представлено 3 методичні посібники, додатки до розділів державної програми «Дитина», а саме: «Веселкове диво» , посібник, який містить  практичні матеріали для проведення занять з образотворчого мистецтва з дітьми 4-6 року життя, приблизну тематику для планування гурткової роботи; «Малятам про космос» , посібник, який містить матеріали по ознайомленню дітей 4-6 року життя з елементарними уявленнями про Космос, по формуванню цілісного сприйняття світу, відчуття усвідомленості зв’язку Землі та Космосу; «Ритмічна гімнастика» , посібник, який містить конкретні матеріали по організації та проведенню занять з ритмічної гімнастики з дітьми 4-6 року життя. Та 1 методичний посібник, додаток до розділу державної програми «Малятко» - «Театр – це гра», який містить практичні поради та матеріали по організації театрального гуртка в дошкільному закладі.